Puricom Sintra RO-5

ID:11
Ražotājs:Puricom
Pieejamiba:
1
700.59

Preces apraksts:

Reversā osmoze

Reversā osmoze (RO), ir ūdens attīrīšanas tehnoloģija, kur, ar pretēji vērsta spiediena palīdzību pārvarot osmotisko spiedienu, caur puscaurlaidīgu membrānu atfiltrē par ūdens daļiņām lielākas daļiņas. Tā rezultātā lielākās daļiņas paliek spiedienam pakļautajā membrānas pusē, bet mazākās daļiņas nokļūst membrānas otrā pusē. Ar reversās osmozes palīdzību no šķidrumiem var atfiltrēt daudzu tipu molekulas un jonus, tai skaitā - baktērijas.

Sākotnēji reversās osmozes tehnoloģiju izmantoja jūrnieki, lai no sāļā jūras ūdens varētu iegūt dzeramo, kā arī - industriālajām vajadzībām, jo metode bija ļoti dārga. Mūsdienās - pateicoties modernajām tehnoloģijām - tīra ūdens iegūšana ir pieejama ikvienam.

 

Darbības princips

RO-5 ietver piecas attīrīšanas pakāpes:

1. pakāpe: polipropilēna filtrs - aiztur mehāniskos piemaisījumus, kas lielāki par 5 mikroniem.

2. pakāpe: aktivētas ogles filtrs - attīra ūdeni no hlora, pesticīdiem un dažādiem organiskiem savienojumiem.

3. pakāpe: polipropilēna filtrs - aiztur mehāniskos piemaisījumus, kas lielāki par 1 mikronu.

4. pakāpe: membrāna - smalks daudzpakāpju siets, kur katra actiņa ir ūdens molekulas izmērā, tādējādi, cauri membrānai ļaujot izkļūt tikai tīra ūdens, kā arī vēl mazākām skābekļa un ūdeņraža molekulām (sāļiem, vīrusiem, baktērijām ir liela molekulāra masa, tādēļ tās netiek cauri smalkajai membrānai un nonāk kanalizācijā).

5. pakāpe: post-filtrs (aktīva granulētā ogle) - papildus attīra ūdeni pirms tā ņemšanas lietošanai (post-filtrs īpaši nozīmīgs gadījumos, kad iekārta nav ilgi darbināta).

 

Attīrīta ūdens uzkrāšanas tvertne

Tīra un garšīga ūdens iegūšanas process ir diezgan lēns, tādēļ attīrīto ūdeni uzkrāj speciālā tvertnē, lai radītu attīrīta ūdens rezervi.

 

Tālrunis konsultācijai (+371) 20036118
Ūdens filtri
Kvalitāte / garantija / serviss