Dzeramā ūdens filtri

puricom-sintra-ro-5
Puricom Sintra RO-5Cena: 700.59 €

Reversās osmozes ūdens attīrīšanas iekārta. Kompakts dizains, komforts un drošība. Mikroprocesoru vadīta sistēmas kontrole ar plašām iestatīšanas iespējām. Automātiska ienākošā ūdens izslēgšana korpusa applūšanas gadījumā.

Pilns preces apraksts
puricom-proline-plus-pump-ro-6
Puricom ProLine Plus Pump RO-6Cena: 381.15 €

Reversās osmozes ūdens attīrīšanas iekārta ar sūkni - ūdens padeves sistēmām, kur ūdens spiediens ir zemāks par 2,8 atmosfērām - un mineralizācijas kārtridžu. Laika gaitā pārbaudīta kvalitāte, vienkāršība un drošība. Lētas uzturēšanas izmaksas. Iekārta ideāli piemērota ražošanas uzņēmumiem, sabiedriskajai ēdināšanai kā arī citai komercdarbībai.

Pilns preces apraksts
puricom-proline-plus-pump-ro-5
Puricom ProLine Plus Pump RO-5Cena: 363.00 €

Reversās osmozes ūdens attīrīšanas iekārta ar sūkni - ūdens padeves sistēmām, kur ūdens spiediens ir zemāks par 2,8 atmosfērām. Laika gaitā pārbaudīta kvalitāte, vienkāršība un drošība. Lētas uzturēšanas izmaksas. Iekārta ideāli piemērota ražošanas uzņēmumiem, sabiedriskajai ēdināšanai kā arī citai komercdarbībai.

Pilns preces apraksts
puricom-proline-plus-ro-6
Puricom ProLine Plus RO-6Cena: 286.77 €

Reversās osmozes ūdens attīrīšanas iekārta ar mineralizācijas kārtridžu. Laika gaitā pārbaudīta kvalitāte, vienkāršība un drošība. Lētas uzturēšanas izmaksas. Iekārta ideāli piemērota ražošanas uzņēmumiem, sabiedriskajai ēdināšanai kā arī citai komercdarbībai.

Pilns preces apraksts
puricom-proline-plus-ro-5
Puricom ProLine Plus RO-5Cena: 269.83 €

Reversās osmozes ūdens attīrīšanas iekārta. Laika gaitā pārbaudīta kvalitāte, vienkāršība un drošība. Lētas uzturēšanas izmaksas. Iekārta ideāli piemērota ražošanas uzņēmumiem, sabiedriskajai ēdināšanai kā arī citai komercdarbībai.

Pilns preces apraksts
 
Tālrunis konsultācijai (+371) 20036118
Ūdens filtri
Kvalitāte / garantija / serviss